15.04.2012 20:51

SK Nový Knín – Kosova Hora

Okresní přebor dorostu

1:10 (0:2)

Domácí dorostenci nastoupili proti vedoucímu celku sotěže Kosovou Horou posíleni o hráče A týmu.

Průběh utkání byl pro jarní zápasy klasický. První půle byla velmi dobrá a posily ukazovaly svoji kvalitu, nejen dokázali hbité hostující útočníky ubránit, ale dokázali připravovat i šance v útoku, přibližně po půlhodině hry si obnovil zranění Dolejš a zbytek utkání se musel šetřit, protože je stabilním členem A mužstva, popkud je zdravý. Domácí byli v té době favorizovaným hostům více než vyrovnaným partnerem.

Druhá půle začala pro domácí tragicky a po hrubé chybě v obraně hned v první minutě inkasovali. Tímto gólem skončil fotbal a začalo vraždění neviňátek. Systém, pokud se o tom tak dá vůbec hovořit z hlediska Ševců, 4-4-2 se změnil na 4-0-6. Útočníci a záložníci zůstávali na útočné půlce a 4 obráci jen horko, těžko odolávali tlaku Kosovy Hory. Skóre tak narostlo až na hrozivých 9:0, teprve poté se alespoň o čestný úspěch domácích postaral Krmela. Konečné slovo však opět měli hosté a završili účet utkání na 1:10.

„Už se nechci opakovat, ale utkání mělo stejný průběh jako všechny ostatní v jarní části. Bohužel posily byly znát pouze první půli, ale v té druhé i ony zapadly do katastrofálnímu projevu celého mužstva. Ať už to bylo zapříčiněno zraněním, nebo kocovinou, nedokázali strhnout ostatní k lepšímu výkonu. Klukům z „Áčka“ děkuji za to, že přišli, ale čekal jsem od nich hlavně ve druhé půli víc, než jen z povinnosti dohrát,“ trenér Weber

Nový Knín: Žák – Krmela, Dolejš, Reisser, Sklenář – Podhorecký (Šiška), Sládek, Pouček, Stočes – Štěpánek (Černý), Hájek